Töökeskkonna nõuetest tulenevad tööandja kohustused ja vastutus kodukontoris

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Koroonaviiruse leviku tõttu olid paljud tööandjad sunnitud oma töötajad kiirelt kaugtööle saatma. Väga paljud töötajad on selle lükkega enam kui rahul, kuna võimaldas varasemaga võrreldes paremini töö- ja eraelu ühitada. Palju tunnustust väärivad tööandjad, kes on jätkanud kaugtöö võimaluse pakkumisega, kuid oluline on mõista siinkohal ka tööandja vastutust.

Veebiseminaril annab töökeskkonnaspetsialist Jaanika Jelistratov juhiseid, kuidas kodukontoris kinni pidada töötervishoiu ja tööohutuse nõuetest ning, mille eest vastutab tööandja.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, mis on kaugtöö
  • teab, mis on tööandja kohustused kaugtöö korral
  • mida peab töötaja jälgima kaugtööd tehes

Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • mida loetakse kaugtööks ning millised tingimused on kaugtööl (kaugtööd ei tohi segamini ajada kodukontori võimalusega)
  • mis on tööandja kohustused kaugtöö korral
  • millistel juhtudel tööandja vastutab ning kuidas toimub kulude jagamine
  • mida peab töötaja jälgima kaugtööd tehes ning millised ohud kaugtööd tehes varitsevad


Koolitaja


Jaanika Jelistratov
Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!