Xggmhc7trtuoxqqe269g

Tööandja kohustused töökeskkonna korraldamisel ettevõttes

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Kas Teie teate, mis on Teie kohustused töökeskkonnas? Kas Teie teate, mida peate tegema, et ära hoida tööõnnetusi ja kutsehaigusi?
Töökeskkonna ohutegurite väljaselgitamine ja tegevuskava jälgimine on iga ettevõtte juhi kohustus. Töökeskkonnaspetsialist võib olla ettevõtte juht ise või töötajate hulgast valitud isik. Kui ettevõttes töötab üle 10 inimese, siis peab olema valitud lisaks töökeskkonnavolinik. Töökeskkonna korraldus on paljudele ettevõtetele võõras ja harjumatu, kuid see on sama oluline kui korras raamatupidamine. Tihti hakatakse tegutsema alles siis, kui on juhtunud tööõnnetus või ettevõtet külastab tööinspektor.
Seminar annab hea võimaluse tutvuda töötervishoiu ja tööohutuse seadusega ning tööandja kohustustega töökeskkonna korraldamisel!

Teemad:

  • lühiülevaade töötervishoiu ja tööohutuse seadusest
  • tööandja kohustustest töökeskkonna korraldamisel


Koolitaja


Jaanika Jelistratov
Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!