Xggmhc7trtuoxqqe269g

Tööandja kohustused töökeskkonna korraldamisel ettevõttes

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Kas Teie teate, mis on Teie kohustused töökeskkonnas? Kas Teie teate, mida peate tegema, et ära hoida tööõnnetusi ja kutsehaigusi?
Töökeskkonna ohutegurite väljaselgitamine ja tegevuskava jälgimine on iga ettevõtte juhi kohustus. Töökeskkonnaspetsialist võib olla ettevõtte juht ise või töötajate hulgast valitud isik. Kui ettevõttes töötab üle 10 inimese, siis peab olema valitud lisaks töökeskkonnavolinik. Töökeskkonna korraldus on paljudele ettevõtetele võõras ja harjumatu, kuid see on sama oluline kui korras raamatupidamine. Tihti hakatakse tegutsema alles siis, kui on juhtunud tööõnnetus või ettevõtet külastab tööinspektor.
Seminar annab hea võimaluse tutvuda töötervishoiu ja tööohutuse seadusega ning tööandja kohustustega töökeskkonna korraldamisel!

Teemad:

  • lühiülevaade töötervishoiu ja tööohutuse seadusest
  • tööandja kohustustest töökeskkonna korraldamisel


Koolitaja


Jaanika Jelistratov
Jaanika Jelistratov

Ta on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala. Peale kooli lõpetamist spetsialiseerus ta töötervishoiu ja tööohutuse peale. Suundus tööle Riskianalüüs OÜsse. Sealtkaudu on pidanud mitmetes ettevõtetes töökeskkonnaspetsialisti ametit, koostanud hulgaliselt riskianalüüse ning täiendanud ennast pidevalt töötervishoiu ja tööohutuse temaatikal. Koolitaja ametit hakkas Jaanika pidama juba 7 aastat tagasi, kui sai esmalt koolitatud erinevaid noorteorganisatsioone meeskonnatöö, konfliktide lahendamise ning projektijuhtimise alal. Viimased kolm aastat on Jaanika keskendunud põhiliselt töötervishoiu- ja tööohutusalastele koolitustele.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!