Töökeskkonna sisekontrolli vajadus ja läbiviimine*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Vastavalt töötervishoiu ja tööohutuse seadusele on tööandja kohustatud läbi viima süstemaatilist töökeskkonna sisekontrolli, mille käigus ta kavandab, korraldab ja jälgib töötervishoiu ja tööohutuse olukorda organisatsioonis vastavalt seaduses sätestatud nõuetele. Koolitusel anname juhiseid, kuidas sisekontrolli teha, mida ja kuidas hinnata.

Vastame enamlevinud küsimustele:

  • millised on tööandja kohustused sisekontrolli kontekstis?
  • kuidas sisekontrolli vormistada?

Koolituse eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele teadmisi sisekontrolli läbiviimiseks.

Õpiväljundina koolituse läbinu:

  • teab, mida ja kuidas sisekontrollis hinnata
  • teab, kuidas sisekontrolli läbi viia ja vormistada

Töökeskkonna spetsialist Veronika Kruustik käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • tööandja kohustused sisekontrolli teostamisel
  • sisekontrolli olulisus
  • sisekontrolli läbiviimine
  • õigusaktide vastavushindamine

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 27. mail 2022.

Uute töökeskkonna koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


​Veronika Kruustik
​Veronika Kruustik

Veronika Kruustik, Addenda OÜ töökeskkonna spetsialist.

Veronika Kruustik on tegelenud tööohutuse valdkonnaga aktiivselt aastast 2001 osutades töökeskkonna teenust nii suurtes kui väikestes ettevõtetes sõltumata nende tegevusalast. Veronikal on töökeskkonnaspetsialisti ja töökeskkonnanõukogu juhi kogemus. Ta on kvaliteedijuht-siseaudiitor erinevates ettevõtetes aastast 2005. Aastast 2014 on ta Tartu Töövaidluskomisjoni kaasistuja.

Koolitajana proovib Veronika Kruustik leida alati vastuseid osalejate küsimustele, vajadusel neid ka pärast koolitust täpsustades ja eraldiseisvalt vastates!


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!