1dve8wthumzdue6a2moq

Puhkusetasu

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Seminaril käsitletakse töölepingu lõpetamise põhiregulatsiooni ning antakse selgitusi teemaga seotud põhiliste probleemkohtade kohta.

Teemad:

  • töölepingu lõppemise erinevad alused
  • lepingu ülesütlemine: etteteatamistähtajad, ülesütlemise eeltingimused ja vorminõuded ning lepingu lõpetamise vormistamine
  • lõpparve arvutamise ja maksmise probleeme
  • töölepingu ülesütlemise ja lõpparve vaidlustamine


Koolitaja


Elena Lass
Elena Lass

Advokaadibüroo Kaarma & Kaldvee jurist. Elena Lass on lõpetanud 2011. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse eriala, kus spetsialiseerus finantsarvestuse valdkonnale. 2016. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistratuuri. Viis aastat töötas Elena audiitorbüroos BDO Eesti AS, kus omandas kogemusi nii finantsarvestuse, finants- ja siseauditi kui maksunduse valdkonnas. BDO-s oli Elena tihedalt seotud suurte palgaklientide tööga, arvestades töötasusid näiteks ettevõtetele nagu Skype jne. Peale BDO-st lahkumist asus Elena juristina tööle audiitorbüroo Deloitte juurde asutatud advokaadibüroosse Deloitte Legal. Aastal 2015 asus Elena juristina tööle advokaadibüroosse Kaarma & Kaldvee, kus ta tegeleb muuhulgas klientide tööõiguse alaste küsimustega.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!