Põletavad maksuküsimused 2020-2021

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 19. oktoobril 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskkonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Millised maksumuudatusi on COVID-19 viirus kaasa on toonud ning, kuidas neid kajastada raamatupidamises? Millised tulumaksu muudatused on jõustunud ja mis on plaanis? Millised on planeeritud käibemaksumuudatused 2021. aastal? Sellest kuulete täpsemalt, kui osalete kuulajate poolt armastatud maksuspetsialisti Aule Kindsigo veebiseminaril!

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade olulisematest maksuküsimustest, mis olulised raamatupidajatele.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab olulisemaid maksumuudatusi seoses COVID-19 viirusega
  • teab plaanitavaid maksumuudatusi
  • teab, kuidas raamatupidamises muudatusi kajastada

Aule Kindsigo käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • maksumuudatused seoses Covid-19 viirusega
  • tulumaksu muudatused 2020/2021 – mis jõustunud ja mis plaanis
  • renditööjõu maksustamine
  • tööampsud
  • kogumispensioni II samba maksete peatamine
  • planeeritud käibemaksumuudatused 2021


Koolitaja


Aule Kindsigo
Aule Kindsigo

Aule Kindsigo on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Täiendanud ennast erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal.Töötanud pikki aastaid Maksuametis, hilisemas Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, viimased nendest Põhja Maksukeskuses juhataja ja Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja. Aule on olnud esineja paljudel maksukoolitustel ja kursustel erinevate firmade ja kõrgkoolide (TTÜ, SKA) kutsel, samuti töötas aastatel 2009-2015 maksunduse lektorina Estonian Business Schoolis, kus ta 2012/2013 õppeaastal valiti tudengite poolt parimaks erialaõppejõuks. On mitmete maksuõiguse artiklite autor.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!