Nakkushaigused töösuhetes: poolte õigused ja kohustused ning seonduvad kulud töökorralduses

Veebiseminar on salvestatud 12. novembril 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

COVID-19 viirus pole kuskile kadunud ning jätkuvalt on tööandja ületamas töökorralduse ja töölepingu väljakutseid. Kes vastutab haige töötaja eest? Kas kaugtöö korraldus on lihtsalt töötaja töötamine kodus või eeldab iseseisvaid kokkuleppeid? Millised on tööandja õigused ja kohustused viirushaiguste leviku peatamiseks? Millised on töötaja õigused ja kohustused viirushaiguste leviku peatamiseks? Mida teha, kui sinu ettevõttes on nakatunud töötaja? Kuidas teostada töö ümberkorraldusi juriisiliselt kui töötajal tuvastatakse nakkushaigus? Kes kannab eneseisolatsiooni ja karantiini kulud?

Veebiseminari eesmärk on anda ettevõtte omanikele, tegev- ja personalijuhtidele ning raamatupidajatele teadmisi töölepingu muutmise ja lõpetamise aktuaalsetest küsimustest ning kaugtöö korraldamisest ja tööandja vastutusest.

Jaanika Reilik-Bakhoff käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • tööandja õigused ja kohustused töökorralduses COVID-19 ja teiste nakkushaiguste leviku tõkestamisel
  • riskianalüüs
  • töötaja õigused ja kohustused töökorralduses COVID-19 ja teiste nakkushaiguste leviku tõkestamisel
  • mida teha, kui sinu ettevõttes on nakatunud töötaja
  • teavitamine (sealhulgas andmekaitse põhilised reeglid) ja töö ümberkorraldused töötajal nakkushaiguse tuvastamisel, puhkuselt tagasikutsumine
  • karantiin, eneseisolatsioon ja kulud
  • kodukontor kui nakkushaiguse leviku tõkestamise meede, mida peavad pooled sellest teadma


Koolitaja


Jaanika Reilik-Bakhoff
Jaanika Reilik-Bakhoff

advokaadibüroo Pallo&Partnerid advokaat


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!