Motivatsioonipaketi koostamise ja muutmise juriidilised aspektid

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 23. oktoobril 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

Töötajate üks peamisi ootusi tööandjatele on paindlikkus töösuhetes – seda nii töökoha, -aja kui ka -tingimuste osas. Seetõttu on veebiseminari eesmärk anda tööandjatele ideid, kuidas töötajatele motivatsioonipaketi raames paindlikku töösuhet võimaldada. Lisaks saavad seminaril osalejad uusi teadmisi selle kohta, milliseid hüvesid alustades spordikompensatsioonist ning lõpetades osalusoptsioonideni saab töötajatele motivatsioonipaketiga anda ning milliste juriidiliste nüanssidega nende hüvede pakkumisel arvestama peab.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • teab, kuidas töötajatele motivatsioonipaketi raames paindlikku töösuhet võimaldada
 • teab, milliseid hüvesid saab töötajatele motivatsioonipaketiga anda
 • oskab arvestada juriidiliste nüanssidega motivatsioonipaketi pakkumisel

Kaia Kuusler käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • motivatsioonipaketi koostamine ja muutmine
 • motivatsioonipakett kui töölepingu osa
 • kuidas reguleerida motivatsioonipaketis:
  - kaugtöö kasutamine
  - paindliku tööaja kasutamine
  - koolitus- ja enesearengu võimalused
  - kompensatsioonid
  - hüvitised
  - soodustused
  - tööandjapoolne kindlustus ja maksed III pensionisambasse
  - osalusoptsioonide andmine töötajatele – optsioonilepingute põhitingimused ja optsiooni realiseerimise võimalused

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Koolitaja


Kaia Kuusler
Kaia Kuusler

Kaia Kuusler on töötanud advokaadina alates 2012. aastast ning praktiseerinud erinevates advokaadibüroodes. Tema spetsialiseerumisvaldkonnaks on kogu selle aja jooksul olnud töö- ja ühinguõigus. Alates 2015. aastast töötab Kaia Advokaadibüroos KPMG Law.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!