Meelespea piiriülese töötamise jaoks

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Järjest rohkem ettevõtjaid seisavad silmitsi piiriüleste töösuhetega, kas saates töötajaid tööle välisriiki või palgates välismaalasi Eestisse tööd tegema. Seega on oluline teada piiriülese tööõigusega kaasnevaid maksustamise reegleid ning muid piiriülese töösuhtega kaasnevaid küsimusi. Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus vandeadvokaat Epp Lumiste annab ülevaate piiriülesest tööõigusest ning sellega seotud probleemidest!

Teemad:

  • millele tähelepanu pöörata kui sõlmida töösuhe Eesti töötajaga, kelle peamine töökoht on välismaal
  • arvestades tööjõukriisi on üha enam aktuaalne ka välismaalaste palkamine, millised on välismaalaste palkamise ohud ja eelised. Mis teha kui piirmäär on täitunud


Koolitaja


Epp Lumiste
Epp Lumiste

Epp Lumiste on Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ning Eesti Advokatuuri liige. Epp Lumiste on omandanud 2007. a MA Rahvusvahelise Ülikooli Audentes õigusteaduskonnas ning täiendanud end 2010. a. George Washington University’s, omandades seal LL.M. (Master of Laws). Epp kirjutab perioodiliselt õigusteemalisi artikleid väljaandele Raamatupidamisuudised ning annab õigusalaseid loenguid Rocca al Mare Kooli õpilastele.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!