Läbirääkimistest enne ja pärast hankelepingu sõlmimist*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Oma ettekandes käsitleb Kristina Laarmaa mõningaid läbirääkimistega seotud probleemküsimusi nii läbirääkimistega menetlustes enne hankelepingu sõlmimist kui ka lepingu muutmisega seotud läbirääkimisi pärast hankelepingu sõlmimist. Ka nendes küsimustes jõustuvad muudatused, mis hakkavad kehtima 1. juunil 2022.
Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet
  • tunneb riigihangete reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna

Teema:

Läbirääkimistest enne ja pärast hankelepingu sõlmimist. Kristiina Laarmaa

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 25. mail 2022.

Uute riigihanke alaste koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


Kristina Laarmaa
Kristina Laarmaa

Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!