Kuidas koostada vaidlustustevaba tehnilist kirjeldust?*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 15. detsembril 2021.

Hankelepingu eseme selge ja arusaadav kirjeldamine tekitab jätkuvalt vaidlusi hankijate ja pakkujate vahel. Koolituse keskmes on riigihangete tehnilise kirjelduse koostamine asjade ja teenuste valdkonnas. Tehnilise kirjelduse puhul, liigne detailsus ei pruugi hea olla. Liiga vähene samuti mitte. Seega koolitusel vaatame, kas või kuidas peaks hankija leidma tasakaalu.

Õpiväljunditena koolituse läbinu teab:

  • kuidas koostada asjade ja teenuste ostmiseks vaidlustustevaba tehnilist kirjeldust

Epp Lumiste käsitleb praktiliste näide, VAKO ja kohtulahendite abil järgnevaid teemasid:

  • tehnilise kirjelduse koostamise nõuded.
  • tasakaal eseme selge ja arusaadava kirjeldamise osas
  • 2020. aasta VAKO praktika
  • 2020. aasta Riigikohtu praktika (lahend 3-20-718)


Koolitaja


Epp Lumiste
Epp Lumiste

Advokaadibüroo LEADELL Pilv vandeadvokaat


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!