Iz1qhodwqgg0cvcx3hxo

Kuidas ajakohastada dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid pärast „Teenuste korraldamise ja teabehalduse aluste“ jõustumist

Liquid error: internal

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

3. juunil 2017 jõustunud määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ toob võrreldes „Asjaajamiskorra ühtsete alustega“ uusi nõudeid, mille täitmiseks on oluline üle vaadata asutuse dokumendihalduse korraldus tervikuna. Ajakohastada tuleb ka selle aluseks olevad dokumendihaldust reguleerivad korrad ja juhised. Praktilise suunitlusega seminaril antakse soovitusi, millest alustada, mida ja kuidas muuta ning täiendada dokumendihalduskorda ja dokumentide loetelu.

Teemad:

  • dokumendihalduskorra koostamine ja täiendamine: soovitused muutmiseks vastavalt uue määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ nõuetele
  • digitaalse asjaajamise, e-kirjade hõlmamise ja säilitamise kajastamine dokumendihalduskorras
  • arhiivihalduse regulatsiooni ja digiteerimisprotseduuri kajastamine dokumendihalduskorras
  • dokumentide loetelu koostamine ja ajakohastamine
  • kuidas peaks dokumentide loetelus kajastuma asutuse osutatavad teenused
  • andmekogude, infosüsteemide ja andmete kajastamine dokumentide loetelus, neile säilitustähtaegade määramine


Koolitaja


Maila Kukk
Maila Kukk

Maila Kukk on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu "Praktiline dokumendihaldus" (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas "Raamatupidamise praktik".


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!