Koroonajuhtum töökohal - bioloogiline ohutegur

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 17. novembril 2020.

Tõenäoliselt on enamus organisatsioone seoses koroonaviiruse levikuga olukorras, kus tuleb kasutusele võtta kõik ettevaatusabinõud bioloogiliste ohutegurite mõju vältimiseks ja vähendamiseks. Seetõttu on oluline organisatsioonis läbi viia riskianalüüs ning peale riskide hindamist teavitada ka töötajaid, millised meetmed on kasutusele võetud. Kuidas viia läbi töökeskkonna riskianalüüs? Kuidas hinnata riske? Milliseid meetmeid ja tegevuskava kasutada kui töötaja on nakatunud koroonaviirusega?

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, millised on tööandja kohustused koroonaviiruse leviku tingimustes
  • teab, kuidas kajastada koroonaviirust riskianalüüsis
  • teab, kuidas muuta töökeskkonda ohutuks

Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • tööandja kohustused koroonaviiruse leviku tingimustes
  • koroonaviiruse kajastamine töökeskkonna riskianalüüsis
  • mida töökeskkonna ohutuks muutmisel silmas pidada


Koolitaja


Jaanika Jelistratov
Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!