Konkreetsete vastuste ettekanne*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

"Riigihanked on serious business" tõdeb advokaat Mario Sõrm. Võib-olla just seetõttu on selles vallas jõuliselt kasvanud nõudlus koolitusteks, milles antakse konkreetseid vastuseid. Oma ettekandes keskendub Mario Sõrm riigihankevaidlustes- ja praktikas tõusetunud elulistele küsimustele, millele on juhtumisi ka konkreetsed vastused olemas. Seega otsime vastuseid küsimustele nagu: Mis on supp? Mitu erinevat salatit saab koostada 18-st koostisosast? Mis juhtub kui tegemist on tiheda lumesajuga? Kas täiesti keskpärast asja tohib hankida? Kas „hindamistabeliga lõbutsemine“ on ebakohane eelis? Kuidas teha protsentarvutust? Mis juhtub, kui hankija otsuse vaidlustamisviide on eksitav ja sind esindab advokaat? Mida tähendab tööpinna suurus 400 X 900 mm? Mis juhtub kui kohtuvad kaunid kunstid ja vaidlustusmenetlus?

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet
  • tunneb riigihangete reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna

Teema:

Konkreetsete vastuste ettekanne. Mario Sõrm

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 25. mail 2022.

Uute riigihanke alaste koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


Mario Sõrm
Mario Sõrm

Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!