F8zimnl4q4g4hp1ae4ht

Käibemaksu eripärad avalikus sektoris

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Teil on suurepärane võimalus saada osa veebiseminarist, mille käigus annab maksuspetsialist Tõnis Jakob ülevaate olulisematest käibemaksu muudatustest, mis maksuametil plaanis ning mis on hiljuti jõustunud. Vaatluse all on kõik kuumad teemad: vautser ja selle maksukäsitlus, sõiduauto käibemaks, töötajate tööle ja koju veoga seotud muudatused ning palju muud.

Teemad:

  • mis on vautser ja selle maksukäsitlus
  • elektroonilise teenuse uus käibemaksukäsitlus
  • impordikäibemaksu kajastamise muudatused ja uus käsitlus
  • sõiduauto käibemaksu keerukused
  • kaubiku käibemaksu käsitlus
  • töötajate tööle ja koju veoga seotud käibemaksumuudatused
  • kinnisasja käibemaksuga maksustamise uus käsitlus ehitusmaa osas ja kohtupraktika sisendkäibemaksu mahaarvamisel


Koolitaja


Tõnis Jakob
Tõnis Jakob

Tõnis Jakob, OÜ Marisett juhataja ja juhtiv maksukonsultant ning vandeaudiitor.

Tõnis Jakob on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1974. aastal kiitusega ning on töötanud Võru Rajooni TK Rahandusosakonna juhatajana (1975 – 1982), Rahandusministeeriumi Riigitulude Valitsuse juhatajana (1982 – 1990), Maksuameti peadirektori asetäitjana (1990 – 1994), Ernst & Young juhtiva maksukonsultandina ja audiitorina (1994 – 2010) ning KPMG-s juhtiva maksukonsultandina (2010 – 2011) enne OÜ-s Marisett tööle asumist. Tõnis Jakob on osalenud lektorina mitmetel raamatupidamise ja maksustamise teemalistel avalikel koolitustel ja seminaridel ning on olnud ülikoolides maksustamise õppejõud. Ta on vannutatud audiitor alates 1994. aastast ning olnud 1994 – 2008.a. Eesti Audiitorkogu juhatuse liige. Tal on laialdane kogemus nii Eesti siseses kui rahvusvahelises maksunõustamises ja maksude planeerimisel erinevate tehingute osas. Tal on pikaajaline kogemus maksuarvestuse nõustamisel ja maksuauditis.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!