01.06.2022 jõustuvad riigihangete seaduse muudatused. Rahvusvaheliste sanktsioonide mõjust riigihankelepingutele*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Koolitusel keskendume 1. juunil 2022 jõustuvates Riigihangete seaduse muudatustes sellele, mida hankija peab pärast muudatuste seadusena jõustumist alustatavates riigihangetes riigihanke alusdokumentide koostamisel silmas pidama. Samuti käsitleb ta, millised erisused on raamlepingu sõlmimisel juba riigihanke algusfaasis, lähtuvalt Euroopa Kohtu lahendist C-23/20 Simonsen&Weel ning üle ega ümber ei saa rahvusvahelistest sanktsioonidest seoses Venemaa agressiooniga Ukrainas. Evelin Karindi-Kask räägib sellest, kuidas rakendada 9. aprillil 2022 jõustunud Euroopa Liidu Nõukogu määrust 2022/576, mis kehtestas sanktsioonid riigihankelepingute sõlmimisele.
Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet
  • tunneb riigihangete reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna
  • oskab tõlgendada riigihangete praktikat ning väldib pikki ja kulukaid hankevaidlusi

Teema:

01.06.2022 jõustuvad riigihangete seaduse muudatused. Rahvusvaheliste sanktsioonide mõjust riigihankelepingutele. Evelin Karindi-Kask

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 25. mail 2022.

Uute riigihanke alaste koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


Evelin Karindi-Kask
Evelin Karindi-Kask

Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!