Koroonajuhtum töökohal: personali isiku- ja terviseandmete kaitse. Klientide teavitamise juhis

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 12. veebruaril 2021.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate seminari salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koroonajuhtum töökohal - see toob kaasa hulga hirmunud mõtteid ja paanilisi küsimusi, võimalik on ka meedia kõrgendatud tähelepanu. Milliseid isiku- ja terviseandmeid võib organisatsioon avaldada, kui on teada, et uudis levib kulutulena üle Eesti? Mida peaksid ja tohivad teada saada kolleegid organisatsioonisiseselt ning millist infot jagada klientidele? Milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib/peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud isiku ja tema lähedastega? Kelle suhtes ja milliste andmete ulatuses kehtib täiendav teavitamiskohustus?

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade, kuidas töödelda personali terviseandmeid koroonakriisi ajal.

Advokaat Kristina Viznovitš vastab veebiseminaril järgmistele küsimustele:

  • mis on isikuandmed?
  • mis on eriliiki isikuandmed?
  • mis on isikuandmete töötlemine?
  • millised on isikuandmete töötlemise alused ja põhimõtted?
  • kas ja kuidas töödelda personali ehk töötaja eriliiki isikuandmeid?
  • milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib jagada organisatsioonisiseselt?
  • kas töötajal on kohustus teavitada tööandjat COVID-19 ja teiste nakkushaiguste diagnoosist?
  • kas teavitamiskohustus kehtib kokkupuudet omanud klientide suhtes?
  • milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib/peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud töötaja ja temaga lähedalt kokku puutunud kolleegide ning klientidega?
  • meedia tähelepanu ning isikuandmete kaitse?


Koolitaja


Kristina Viznovitš
Kristina Viznovitš

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige lepinguõigus, andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!