C2gjtojcrs2uorh7smsy

Eesti õigekirja põhitõed ja keelealaste abimaterjalide kasutamine

Liquid error: internal

Osalen seminaril

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Seminari eesmärk on anda ülevaade eesti keele õigekirja põhitõdedest ning sagedasematest keelevigadest, jagada juhiseid veebis leiduvate keelealaste abimaterjalide kasutamise kohta ning rääkida uuematest reeglimuudatustest, sealhulgas nendest, mis võeti Emakeele Seltsi keeletoimkonnas vastu 11. juunil 2012.

Teemad:

  • eesti õigekirja põhitõed ning sagedasemad keelevead
  • keelealaste abimaterjalide kasutamine
  • uuemad reeglimuutused


Koolitaja


Reili Argus
Reili Argus

Reili Argus on Tallinna ülikooli eesti keele ja kultuuri instituudi keeleteaduse osakonna juhataja ja eesti keele professor. Alates 2004. aastast on ta koolitanud Tallinna ülikoolis, Õiguskantsleri büroos, Riigikantseleis, Eesti Pangas, Euroopa Parlamendi tõlkeosakonnas. Ta on olnud SDI Media Estonia keeletoimetaja ja Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse riigikeele-eksamite läbiviija ja hindaja. Reili Argus on Emakeele Seltsi keeletoimkonna liige, Eesti Keeletoimetajate Liidu ning Eesti Rakenduslingvistika Ühingu asutajaliige. Alates 2009. aastast keeleajakirja Oma Keel peatoimetaja.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!