Dünaamilise hankesüsteemi arengud ja spetsiifika*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Vandeadvokaat Kadri Matteus ja Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) õigustalituse juht Merily Rool arutlevad dünaamilise hankesüsteemi (DHS) olemuse, eeliste ja probleemide üle. Teoorias on DHS hankijate (ja ka pakkujate) jaoks geniaalne vahend erinevate kulutarvikute ja väikevahendite jooksvaks ostmiseks olukorras, kus hankija kulutused eelarve aastal ületavad piirmäärasid ning samas puudub ka soov piirata pakkujate ringi, kellelt nimetatud tarvikuid osta. Kadri Matteus ja Merily Rool avavad ettekandes DHSi teoreetilise käsitluse ning jagavad praktilist kogemust hankelepingute sõlmimiseks. Millised on DHSi eelised ja mis probleemi see hankija jaoks lahendab? Kas DHS on apetiitne ka pakkujatele ja kas DHSi kasutamisel on praktikas ilmnenud ka kitsaskohti.

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Uute riigihankealaste koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


Addenda
Addenda

Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!