Ajaplaneerimise juhtimine ehitusprojektis

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Koolitus on salvestatud 27. aprillil 2021.

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolituse salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Koolitus annab 4,3 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on veebikoolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebikoolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Ehitusprojektide realiseerimisel on määrava tähtsusega aeg. Pea alati ollakse tähtaegadest kinnipidamisega hädas. Tähtaegadega toimetulek nõuab enamasti ületundide tegemist ja lisa ressursside kasutamist. Viimased vähendavad kasumlikkust. Kuidas siis koostööd korraldada nii, et etappide ja kogu projekti lõpus ajadefitsiiti vähendada ja toime tulla väiksema stressiga. See on käesoleva koolituse fookus.

Koolituse eesmärk on saavutada parem ajakasutus ehitusprojektide realiseerimisel.

Õpiväljundina koolituse läbinu:

 • teab, kuidas töökorraldust tõhustada
 • teab, kuidas ajakadusid vähendada
 • oskab oma igapäevases töö korraldamises efektiivselt projektiplaani kasutada
 • teab, kuidas suurendada kasumlikkust

Tiit Valm käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

 • kuhu kaob aeg ja raha
 • millised on peamised ajakaod ehitusprotsessis
 • milliseid ajakadusid saab objektijuht/projektijuht vähendada läbi töökorralduse
 • kuidas kindlustada kõikide tööde puhul ajaliselt läbimõeldud tegevus
 • millisel viisil on võimalik tööde teostajate vastutust suurendada
 • plaan, kui igapäevane töövahend
 • kuidas tulla toime muudatustega töökorralduses, aga samas olla endiselt ajaliselt tõhus
 • kuidas töökorralduslikku tõhusust kasvatada


Koolitaja


Tiit Valm
Tiit Valm

Tiit Valm on vabakutseline koolitaja ja konsultant. Ta on projektijuhtimise ja juhtimise arendamisega tegelenud juba üle 25. aasta. Töötades nii väike- kui suurettevõtetes (sh. kuuludes erinevate ettevõtete nõukogusse ja juhatusse), omab ta pikaajalist ning praktilist protsesside ja inimeste juhtimise kogemust.

Ehituse projektijuhtimise koolituse ja konsultatsiooni kogemust on Tiidul üle 10 aasta. Käsitledes teemasid läbi oma isiklike kogemuste ja personaalse lähenemise, pakub ta oma koolitustel efektiivseid lahendusi projektide tulemuslikumaks juhtimiseks. Tiit Valm omab konsultandi kutset (6 tase) ja täiskasvanute koolitaja kutset (tase 7).


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!