Kohtupraktika arengud pakkumuses esineva vea parandamise lubatavusest*

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Diana Minumetsa ettekanne räägib pakkumuses esinevate vigade parandamise lubatavusest pärast pakkumuste esitamise tähtpäeva. Eelkõige võtab Diana Minumets vaatluse alla viimase aja kohtupraktika, millest on võrreldes varasemaga selgelt välja joonistumas paindlikum lähenemine pakkumuse selgitamise ja täiendamise lubatud piiridest.
Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet
  • tunneb riigihangete reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna

Teema:

Kohtupraktika arengud pakkumuses esineva vea parandamise lubatavusest. Diana Minumets

E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemias kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 25. mail 2022.

Uute riigihanke alaste koolitustega saate tutvuda SIIT!


Koolitaja


Diana Minumets
Diana Minumets

Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!