Kodukontori riskianalüüsi läbiviimine koroonakriisi tingimustes

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 19. veebruaril 2021.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Veebiseminar toimub koostöös rakendusega virtuaalne töökeskkonnaspetsialist VITS

Pildid / - Vits-logo

Koroonaviiruse leviku tingimustes on oluline ka kaugtööl olevate töötajate riskianalüüsi hindamine nende töökohal.

Veebiseminari eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele teadmisi kodukontori riskianalüüsi läbiviimiseks.

Veebiseminari õpiväljundina osaleja:

  • oskab koostada ankeeti, mille alusel läbiviia töötajate kodukontori riskianalüüs


Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • Tööandja kohustused töökeskkonna hindamisel.
  • Riskianalüüs kodukontoris.
  • Töötaja koduste töötingimuste fikseerimine
  • kokkulepped töökeskkonnaga seotud kulude hüvitamiseks.
  • Praktilised soovitused, kuidas töökohta parandada.


Koolitaja


Jaanika Jelistratov
Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.


Korduma kippuvad küsimused


Millal seminar algab ning millal lõpeb?
Seminar algab kohe, kui Sulle sobib ning saad vaada materjale ning videot lugematu arv kordi vastavalt perioodile, mille ostad.

Alusta nüüd!